دانلود کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی محمد جعفر یاحقی pdf

pdf کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی

تعداد
نوع
15,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی اثر محمد جعفر یاحقی pdf, اثری، با زبانی روان و در عین حال علمی، میراث کهن فارسی را برای نسل حاضر و آینده به ارمغان می‌آورد.

کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی نوشته محمد جعفر یاحقی، اثری شامل جهان‌نگری و فرهنگ دیرپای ایرانی، به شکلی درخور توجه و کاملاً حرفه‌ای ارائه شده است.


این کتاب، تلفیقی است از پژوهش‌های دقیق و نگارشی هنرمندانه، که غنای بی‌مانندی از داستان‌های اصیل و اساطیر باستانی ایران زمین را به مخاطبانش عرضه می‌کند.


کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی مناسب چه کسانی هست

این کتاب برای دانشجویان و پژوهشگران، بلکه برای هر خواننده‌ای که خواهان شناخت عمیق‌تر از فرهنگ و ادبیات ایرانی است، گزینه‌ای مطلوب به شمار می‌رود.


همین حالا شما علاقمندان می توانید، pdf کتاب کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی را از سایت کتابزو دانلود کنید.


درباره کتاب فرهنگ اساطیر و داستان واره ها در ادبیات فارسی:

اگر به دنبال اثری جامع و فرهیخته در حوزه اساطیر و ادبیات فارسی هستید، کتاب فرهنگ اساطیر و داستان‌واره‌ها در ادبیات فارسی نوشته محمد جعفر یاحقی، قطعاً یکی از منابع بی‌بدیلی است که می‌توانید مطالعه کنید. نسخه PDF این کتاب به‌راحتی قابل دسترسی بوده و امکان خواندن آن را در هر زمان و مکانی برایتان ممکن می‌سازد.


جعفر یاحقی در این اثر، با زبانی روان و در عین حال علمی، میراث کهن فارسی را برای نسل حاضر و آینده به ارمغان می‌آورد.


کتاب "فرهنگ اساطیر و داستان‌واره‌ها در ادبیات فارسی" اثری است که به ژرفای ادبیات فارسی و اساطیر غرق در تاریخ این مرز و بوم می‌پردازد. با خواندن این کتاب، به طور حتم دیدگاه‌تان نسبت به جهان پیرامون و ادبیات کهن فارسی دستخوش تغییر خواهد شد. داستان‌ها و باورهایی که صدها بلکه هزاران سال از نسلی به نسل دیگر منتقل شده و با تمدن‌ها و زبان‌ها آمیخته، امروزه به این شکل استوار جلوه‌گر شده‌اند.خلاصه کتاب:


کتاب "فرهنگ اساطیر و داستان‌واره‌ها در ادبیات فارسی" نوشته‌ی محمد جعفر یاحقی، گنجینه‌ای است از دانستنی‌ها و تحلیل‌های مرتبط با اساطیر و داستان‌های نمادین در عرصه‌ی ادبیات فارسی است. 

این اثر مرجعی جامع بوده و با زبانی شیوا و مستدل به بررسی عمق تاثیر و نقش اساطیر و داستان‌های باستانی در نظام فرهنگی و هویت ملی ایرانیان می‌پردازد. در این کتاب، یاحقی با استفاده از منابع متعدد، اساطیر را به شکلی دقیق و علمی تبیین کرده و به عنصر داستان‌ها و نقش آن‌ها در ترویج و حفظ فرهنگ ادبی ایران اشاره می‌کند. این فرهنگ‌نامه هم به عنوان دانشنامه‌ای برای پژوهشگران است و هم به عنوان منبعی قابل استفاده برای علاقه‌مندان به ادبیات و فرهنگ ایرانی است.

نویسنده
محمد جعفر یاحقی
تعداد صفحات
۹۶۰

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...