کتاب های روانشناسی

دانلود کتاب اسب سیاه تاد رز pdf (ترجمه فارسی)

pdf کتاب اسب سیاه تاد رز

تعداد
نوع
12,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب اسب سیاه تاد رز pdf ترجمه فارسی پیام بهرام پور، رسیدن به موفقیت و کامیابی از مسیری کاملا متفاوت از آنچه همه به ما می‌گویند.

محصولات مرتبط

کتاب اسب سیاه نوشته تاد رز و اگی اگاس و ترجمه فارسی پیام بهرام پور توسط انتشارات نشر مون منتشر شده است.


این کتاب یکی از کتاب های متفاوت از سایر کتاب ها در حوضه موفقیت است، و با نشان دادن راهی ویژه بر خلاف سایر کتاب ها به شما می آموزد چگونه زمانی که در میان اسب های دیگر که شانس موفقیت نداریم به موفقیت برسیم.


کتاب اسب سیاه مناسب چه کسانی هست؟

این کتاب یکی از بهترین کتاب ها در زمینه خودیاری و موفقیت در زمانی که همه فکر می کنند شکست خوردید است و خواندن، کتاب اسب سیاه به دوستداران هوشیاری و موفقیت توصیه می شود.


همین حالا شما علاقمندان می توانید، pdf کتاب اسب سیاه تاد رز را با ترجمه فارسی از سایت کتابزو دانلود کنید.


درباره کتاب اسب سیاه:

نویسندگان در کتاب فوق نشان می دهند به ما چگونه با چهار عنصر ذهنیت اسب سیاه به شما قدرت می دهد و به طور منظم با انتخاب های درست به موفقیت دست یابید. کتاب اسب سیاه راز ذهنیتی است می توان آن را به زبان ساده بیان کرد و برای رسید به علایق با توجه توانایی هایشان پر شور تر به سوی هدف حرکت کنیم.


بخشی از کتاب:

فکر نکنید اسبهای سیاه را به پیروی از یک سنت و عرف دانشگاهی و پژوهشی در نظر گرفته ایم تا در مورد موفقیت مطالعه کنیم چنین سنتی اصلاً وجود ندارد. راستش را بخواهید ما همۀ ادبیات موفقیت را کاویدیم و هیچ کجا به پژوهشی برنخوردیم.

نویسنده
تاد رز
تعداد صفحات
۱۹۹
نوع فایل
pdf

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...